Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Sucuk
  • Kavurma
  • Zeytin
  • Zeytinyağı

Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

Gün içerisinde saat 15:00'e kadar verilen siparişler, o gün işleme alınır. Cuma günü saat 15:00'ten sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır.


Kredi kartı veya banka havalesi bilgilerinizin onayı alındıktan sonra, siparişiniz belirlenen sürede anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.  
Alışveriş yaptığınızda, kargo bedeli ödemezsiniz; bu bedel enameha.com tarafından karşılanır.

enameha stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkına sahiptir. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı enameha sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.Ürün kargoya teslim edildikten sonra müşteri vazgeçme hakkına sahip değildir.

Kargo firması İstanbul içinde en geç 2 işgünü, İstanbul dışında ise en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. (Uzak bölgelerde bu süre uzayabilir)

Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile birinci dereceden yakınınıza yapılır.

Teslim alırken paketi kontrol edin, hasar olduğunu görürseniz, paketi kabul etmeyin ve lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun.

enameha site içindeki ürünlerin tedarikçi firmadaki stok durumlarını güncellemektedir. Ancak bazı durumlarda tedarikçi firmanın stoklarında bulunmayan ürünlerden dolayı gecikme veya iptal durumları söz konusu olabilir. Bu durumda; enameha sizi e-posta ile bilgilendirecektir. Stokta bulunmayan ürünün bedeli ödeme ne şekilde yapılmışsa ona göre tüketicinin kredi kartına ya da belirteceği bir banka hesabına iade edilecektir.

Teslim alırken paketi kontrol edin, hatalı veya eksik ürün tespit ederseniz lütfen kargo görevlisine tutanak tutturun.